Cat5 Solar PV PANELE

W Cat5 Solar nie tylko produkujemy: my tworzymy panele fotowoltaiczne w oparciu o technologię styku tylnego (back-contact technology). To najwyższy standard, technologia premium, która jest dostępna już dzisiaj.

Technologia back-contact zastępuje tradycyjne lutowanie ogniw fotowoltaicznych. Ta technologia – opracowana przez ECN-Petten (obecnie TNO) – zapewnia panele o wysokiej wydajności bez konieczności stosowania związków ołowiu lub fluoru. Panele są całkowicie wolne od związków perfluoroalkaliowych PFAS oraz pracy niewolniczej. O wiele lepiej dla środowiska i dla ludzi.

Cat5 Solar EclectIQ


Mały dach, wysoka wydajność

Kiedy liczy się każdy metr kwadratowy powierzchni dachu efektywność modułowa (KWh/m2) jest niezbędna. Panele słoneczne Cat5 Solar ECLECTIQ oferują bezprecedensową wydajność panelu, oprócz doskonałej zielonej wydajności back-contact technologii.

Cat5 Solar IconIQ


Przyszłość jest blisko…

Ogniwa fotowoltaiczne w tym panelu – o ogromnej wydajności – są oparte na technologii „ZEBRA” IBC (Interdigitated Back Contact). Technologia ta, opracowana przez ISC Konstanz, jest najtańszą technologią IBC, osiągającą wydajność produkcji na poziomie ponad 24%.

Cat5 Solar DynamIQ


Ultra lekki


Od 1,8 kg/m2 i więcej, w zależności od potrzeb lub zastosowania.
Przy zachowaniu sprawdzonego, najwyższego zbioru mocy na m2.

Cat5 Solar Defl

ectIQ


Bez blasku, bez błysku

Nieodblaskowe panele fotowoltaiczne do delikatnych zastosowań, na przykład przy autostradach, lotniskach wojskowych/cywilnych lub w miastach.