Cat5 Solar DeflectIQ – Panele słoneczne ze szkła antyrefleksyjnego

CAT5 SOLAR DeflectIQ


Bez blasku, bez błysku

Obecnie panele słoneczne są głównym nurtem we
wszystkich obszarach przemysłowych i cywilnych.
W niektórych konkretnych zastosowaniach instalacja paneli
słonecznych wymaga szczególnej ostrożności. Na przykład na lotniskach, w obiektach wojskowych lub przy autostradach, odblaski ślepoty błyskowej mogą być niepokojące. Nasz panel DeflectIQ jest wykonany z prawdziwego szkła antyrefleksyjnego, a nie z tradycyjnej powłoki AR (która jest niewystarczająca).

Rozwiązanie dla lotnisk i autostrad

Ryzyko oślepienia jest problemem w takich miejscach jak lotniska, gdzie pilotom, personelowi wieży może przeszkadzać błysk lub odblask z paneli fotowoltaicznych. Zastosowanie paneli fotowoltaicznych z tradycyjną powłoką AR w tych miejscach nie jest wystarczająca. Cat5 Solar z dumą prezentuje panel DeflectIQ. Bez powłoki, ale prawdziwe antyrefleksyjne, w pełni defleksyjne szkło. Ze wszystkimi zaletami i funkcjami, które się z tym wiążą.
Ten wyjątkowy produkt jest dostępny tylko na specjalne zamówienie, ponieważ zastosowane szkło (bez
żelaza, antymonu, o wysokiej przepuszczalności) nie jest produktem z głównego nurtu. Zastosowane w naszym module wyniki zapierają dech w piersiach. To naprawdę umożliwia korzystanie z energii słonecznej w tradycyjnych obszarach, do których nie ma wstępu. Cat5 Solar DefelectIQ jest produktem certyfikowanym i dostępnym w zakresie od 345 do 370 (Wp). Wciąż kompaktowy (1683×1023 mm), lekki (17,6 kg) o niewiarygodnej gęstości mocy, DeflectIQ zapewnia
maksymalny pobór mocy w każdym wymagającym środowisku.
Wszystkie moduły fotowoltaiczne Cat5 Solar łączą w sobie innowacyjną technologię ogniw MWT i technologię modułową najwyższej jakości, aby osiągnąć wysoką wydajność, doskonałe osiągi przy słabym świetle i trwałość w dynamicznych warunkach pogodowych.

Duże korzyści w skrócie

MWT – PERC Ogniwa fotowoltaiczne – większa powierzchnia netto do generowania
mocy
Zminimalizowane ryzyko mikropęknięć – bardziej wytrzymały niż konwencjonalne
moduły
Minimalna „degradacja indukowana światłem” (LID) – znacznie większa wydajność
przez cały okres użytkowania