Unikalny Design

Nasze rozwiązania energetyczne są projektowane w Skandynawii z najwyższą klasą mocy i wydajności.

Łączymy skandynawskie najnowocześniejsze kompetencje i rozwój produktów z wydajnymi chińskimi zdolnościami produkcyjnymi.

W ten sposób uprzemysławiamy skomplikowaną branżę instalacyjną, jednocześnie digitalizując szwedzką wiedzę inżynieryjną za pomocą internetowego narzędzia konfiguracyjnego.

Nowe możliwości integracji

Nasze systemy umożliwiają integrację z innymi Państwa źródłami ciepła.

Niezależnie od tego, czy jest to energia elektryczna, olej, drewno opałowe, pellety czy ciepłownictwo – rozwiązania Energy Save to hybrydowe systemy grzewcze. Są również kompatybilne z innymi systemami sterowania w Twoim budynku.

Potrzeby estetyczne architektoniczne i budowlane można łatwo zaspokoić, osadzając moduł wtykowy, który nazywa się wówczas EcoStation.

Najwyższa jakość dla polskiego klimatu

Nasze produkty spełniają wysokie nordyckie wymagania dotyczące funkcjonalności i mocy nawet w ekstremalnych temperaturach zewnętrznych.

Testy i certyfikacje są zatem bardzo ważnym narzędziem. Nasze pompy ciepła są niezależnie testowane
i certyfikowane przez instytuty badawcze zgodnie
z obowiązującymi normami europejskimi i posiadają niezbędne certyfikaty, które to potwierdzają.

Nowe możliwości integracji

Znaczenie pomp ciepła stale rośnie w konwersji energii w Europie i na całym świecie.

Nasze innowacyjne, skalowalne moduły wtykowe zapewniają ogromny wpływ na środowisko dzięki drastycznej redukcji CO2 w porównaniu z innymi rodzajami energii.

System firmy ES ma średnio 80 kW mocy grzewczej i został opracowany dla typowej nieruchomości komercyjnej o rocznym zużyciu około 300 000 kWh.